Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám ellógni az...

Hogyan tudnám ellógni az utolsó külön angol órám ?

Figyelt kérdés

Eddig úgy oldottam meg hogy a mikrofonomat kikapcsoltam így nem tudtam beszélni csak hallgattam az órát viszont most az utolsó órán egy online tesztet akar velem kitöltetni a tanár amivel nem lenne probléma de még egy kommunikációt is szeretne hallani

Na most mivel ,,nem ment a mikrofonom’’ azt mondta hogy menjek be a nyelv suliba DE ha kihúzom az utolsó angol óráig és nem beszélek akkor már azután nem kérhet számon ugye ?(elméletileg ha jól tudom az utolsó angolon jár le a szerződés és onnan nem kérhet semmit)

Ezt jól tudom ?



#dolgozat #lógás #Külön angol
2020. dec. 13. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez most komoly, hogy valamiért fizetsz de inkább egész évben ellógod?
2020. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az egészet lógtam el annyira nem vagyok hülye csak az utolsó 2 hetet.
2020. dec. 13. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem vagy hülye, akkor a kommunikációnak is mennie kéne, van még időd tanulni.
2020. dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De félek attól hogy nem menne meg ott beégni mindenki előtt

Nem tudok olyan kifejezéseket nem tudok elég szót ahoz hogy kifejezhessem magam vagy elmagyarázzak egy adott témát

És ettől félek

2020. dec. 14. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkozol, nem fogsz fejlődni. Egyébként meg ha ez az utolsó órád, akkor nem mindegy, hogy beégsz-e?
2020. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jo, igazad van meg kell csinálnom mert mem fejlődök máshogy erőt veszek magamon és megcsinálom

Köszi a választ !

2020. dec. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!