Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgázni szeretnék de...

Hanna1999 kérdése:

Nyelvvizsgázni szeretnék de igen csak sokat felejtettem tudtok nekem olyan tanfolyamokat mondani ahol jól felkészitenek?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném hogy ahol a felkészülési tanfolyamot végzem ott is vizsgázzak ha erre van lehetőség

#nyelvvizsga #Nyelvtamfolyam
2020. dec. 15. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van, de a nyelvvizsga javítását nem ott végzi két teljesen független személy és a szóbeli is hasonló.
2020. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül a környékeden található nyelvsulik között, mert sok olyan van amelyik indít pár hetes nyelvvizsgafelkészítő tanfolyamot.
2020. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most a vírushelyzet matt jó eséllyel nem az iskola épületében fogsz vizsgázni, nálunk most az egyetem nagyelőadójában írtak nyelvvizsgát, mert csak oda fértek be ezzel a távolságos balfszkodásssal. az oktató tanárod meg nem vizsgáztathat, tilos. meg az összes többi sem, aki valaha életed során tanított téged. (ezért kellett más városban nyelvvizsgáznom, nem találtak nekem helyben alkalmas tanárt, aki meg jó lett volna, az rokonom...)

gyorstalpaló vizsgafelkészítő viszont tényleg mindenütt van. (amíg nem adsz meg várost és nyelvet ennél többet nem mondhatunk)

2020. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!