Áprilisig angol c1?

Figyelt kérdés
Most egy gyengébb b2-n vagyok, van esélye hogy áprilisig c1-re felkészüljek, mert több pont jár érte felvételinél. Kinek mennyi idő volt középfokról felsőfokra jutni? És mit javasoltok szókincsbővítésre?

2020. dec. 16. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha napi több órát foglalkozol vele, és csak a papír a cél, akkor fel lehet készülni a vizsgára. Más kérdés, hogy égő, ha felsőfokú vizsgával nem tudsz használhatóan angolul.
2020. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

A C1es helyett szakszöveget fordítottam nyelvvizsga nélkül. Angoltanár helyett, azt hiszem?!

Most pedig azt mondják nem tudok... B2 körül vagyok.

Oxford könyvek

2020. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ferike2003 válasza:
78%

Ha csak arra öszpontositasz és van elég idöd rá akkor gyerünk . A felsö fok és közép fok között már nem akkora az ür mint a kezdö és közép fok között.

Tanulj szokapcsolatokat mert leginkább felsofokon speakingen már arra kiváncsiak hogy a vizsgáztatod szintjét megütöd e és figyelni fognak nagyon hogy milyen "Szintü " szókapcsolatokat ismersz meg a szókincsre is gyurj a nyelvtan már nem sokban üt el csak mondjuk perfektül kell tudnod az olyan igeidőket is amik alapjáraton alig vannak használva a nyelvben . Sok sikert nézz filmeket angolul és játsz jékokat angolul vagy olvass angolul a lényeg hogy mindennap szánj az angolra idö mert a nélkül nem megy . Sok szerncsét!(A helyesírás a gynegém tudom...)

2020. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok angol szöveg olvasása és fordítása sokat segít, fontos a tájékozottság egyes témákban. Érdemes néhány erősebb nyelvtant (pl passive) belecsempészni az esszé feladatokba, mert jó pont. Hallgass sok angol szöveget/filmet / zenét. Nézz ki egy nyelvvizsgát és tudatosan annak a feladatait gyakorold.
2020. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!