Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyit kérhetek?

Szerintetek mennyit kérhetek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy régen tanultam egy kicsit ritkább nyelvet(távol keleti nyelv) , anno tettem belőle egy alapfokú nyelvvizsgát. Szeretném újra fejleszteni az elejétől és arra gondoltam, hogy megosztanám másokkal is ezt a lehetőséget. Korábban fél évig, tartottam nyelvtanfolyamot kezdőknek, megfűszerezve egy kis kultúrával. Arra gondoltam, hogy nem kérnék hatalmas összeget hanem egy kis jelképes összeget. Sok időt áldoztam rá az évek alatt anno, jegyzetek, nyelvtan, szószedet amiket én csináltam meg.

Nekem pedig motiváció lenne, hogy átnézzem az anyagot és egy kis mellékes is bejönne belőle. Mit gondoltok róla?


2020. dec. 16. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy van egy alapfokú nyelvtudásod (mindegy, hogy távol vagy közel keleti nyelvekből), ami távolról sem elég arra, hogy te bárkit is taníthass és főleg nem arra, hogy egy forintott is kérj érte.


Ha valaki tanulni akar egy akármilyen nyelvet, akkor keress magának egy olyan tanárt, aki nem csak egy kicsit tudja alapszinten a nyelvet, hanem magas szinten űzi azt.


Ráadásul, ma már az internet korában szinte minden elérhető.

2020. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van #1-nek. Majd ha nem egy megkopott alapfokú, hanem egy felsőfokú vagy ahhoz közeli szintű tudásod lesz, akkor már lesz mit átadnod. Addig viszont jó eséllyel többet ártasz, mint használsz, mert esetleg hibás nyelvtant/kiejtést tanulnak meg tőled a tanítványaid. Ez felelőtlenség!
2020. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!