Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánljátok...

Melyik nyelvvizsgát ajánljátok angol B2 szinten?

Figyelt kérdés

Nekem az ECL és az EUROEXAM tetszett meg, mivel ott nincsenek nyelvtani részek. Legjobban a reading és a writing megy.

Megköszönném, ha megosztanátok a tapasztalataitokat.

(A felsőoktatáshoz kellő többletpont miatt szeretném megcsinálni a nyelvvizsgát.)



2020. dec. 18. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Corvinus. Nincs nyelvtan, és végig használhatod a szótárt reading és writing alatt, így viszonylag egyszerű.
2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
ECL. Nincs sokféle feladattípus és sok használható anyag van hozzá.
2020. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Dexam.Hu

Még azt is kivalaszthatod, hogy reálos temajuak legyenek-e a feladatok vagy human jelleguek inkabb. Legjobb, legegyszerubb. Az érettségibol notte ki magát, tehát eleve ismerősek a feladattipusok.

2020. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ECL en voltam nemrég, nekem is az írásbeli megy nagyon jól. Elsőre átmentem.
2020. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
ha csak többletponthoz kell, csinálj egy origót, az félig magyarul megy, lehetetlen elbszni. (persze ha használni is akarod, mondjuk külföldre menni vele idővel, ahhoz rendes vizsga kell, de pontokhoz az origó is tökéletes)
2020. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

5-ös, azért nem origot akarok csinálni, mert nem szeretnék fordítani. Egy nyelvű nyelvizsgát szeretnék.

Várom a további tapasztalatokat és tanàcsokat!

2020. dec. 19. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettünk lepontozva? Vélemény nem minősíthető.
2020. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!