Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvből érdemesebb...

Blabla bala kérdése:

Melyik nyelvből érdemesebb nyelvvizsgázni, és érettségizni?

Figyelt kérdés

Általánaos iskolában 5 évig, heti 3 alkalommal tanultam németet. Az elmúlt másfél évben a középiskolában szinte semmi németet nem tanultam, mert a szintem alatti csoportba kerültem( heti 3 volt).

Angolt csak a középiskolában, másfél éve kezdetem el tanulni, heti öt alkalommal. Mellette még magamtól is tanulom az angolt. Per pillanat sokkal több angol szó jut eszembe, mint német. Az angolt könnyebb is tanulni szerintem. Szerintetek nekem németből vagy angolból kellene készülni az érettségire és a nyevvizsgára? És mivel hogy azt mondják, hogy az angol könnyebb, mint a német, ezért rövidebb időn belül lehet belőle nyelvvizsgázni?



2020. dec. 20. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha választanod kell a kettő között akkor én az angolra szavaznék. Azt írtad hogy most az angolt jobbnak érzed, sokkal könnyebb megtanulni, gyakorolni és valószínűleg a jövőben is inkább fog a hasznodra válni :)

Sok sikert hozzá! :)

2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!