Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez milyen nyelven lehetett?...

Ez milyen nyelven lehetett? Angol?

Figyelt kérdés

Ma délután találkoztam egy furcsa férfival. Szerintem eléggé kattant volt, mert direkt tolatva mozgott, tehát hátrafele lépkedett. De mondjuk abban elég biztos volt, nem is nézett hátra. De nem ez a kérdésem tárgya, hanem amit mondott. Megkérdeztem tőle hogy kicsoda ő, magyarul. Erre nem válaszolt, majd mivel ez után még mindig ott állt mellettem, megkérdeztem tőle ugyan ezt angolul, amire azt válaszolta, hogy: high snif avéron salmon now. Nem biztos hogy ezt mondta, alig tudtam értelmezni, valahogy nagyon furcsán tördelte a szavakat. De lehet hogy azt mondta, hogy high snif avéron summon now. Azért írtam most angolosan, mert angol kérdésre válaszolt, de én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy angolul mondta. Már jó pár éve tanulok angolul, hallás után közvetlen nem is értettem hogy mit mond, el kellett gondolkodnom rajta. Angolul én így írnám le fonetikusan a válaszát, mivel ha ezt a szöveget visszaolvasom, akkor valami olyasmi mondat hagyja el a szám, mint amit ő mondott.

Valaki tudna segíteni abban, hogy ez milyen nyelv lehet és hogy mit jelenthet? Más nyelven sajnos nem tudok, így más nyelv szerint nem tudom leírni ezt a szöveget. Magyarul valami ilyesmi lenne ha fonetikusan írnám le: háj snif ávéron számmo ná. Ennek még kevesebb értelme van, mint az angolnak. De igazából annak sincs semmi... Valamit pedig biztos jelent. Vagy annyira gyogyós lehetett, hogy még beszélni is elfelejtett?



2020. dec. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

High=beállva

Sniff=szippantás

2020. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg :D Erre nem is gondoltam. Hát jól be lehetett állva, ha hátrafele ment tőle xD A tudata pedig tisztának tűnt, legalábbis az arcán ez látszott.
2020. dec. 29. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát úgy látszik én valahogy bevonzom ezeket az embereket.

Ma megint találkoztam egy ilyennel, kb. ugyan azt tudnám leírni mint a kérdésben eredetileg. Másik fickó volt, ugyanúgy hátrafele mozgott, sőt futott is. Nem volt semmi mutatvány, csak bámultunk a haverjaimmal. Nem csak gyorsan lépkedett, hanem szabályosan futott, és még el is kanyarodott a megfelelő irányba, anélkül hogy hátranézett volna. Nem tűnt ő se drogosnak. Ugyanarra a kérdésre, ugyan azt a választ adta. És biztosan nem ugyanaz az ember volt. Én már azt se tudom mi történik itt, kész agybaj ez az egész.

2021. márc. 4. 00:39
 4/5 A kérdező kommentje:
A ma az nem ma volt, hanem tegnap, csak már elmúlt éjfél és nem vettem észre.
2021. márc. 4. 00:40
 5/5 anonim válasza:
Nem volt véletlenül egy búvármaszk szerűség az arcán? Csak mert egyszer én is láttam egy ilyen fickót, pont úgy mozgott ahogy leírtad, de rajta még volt egy palack is és abból lélegzett.
2023. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!