Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Használtok nyelvtanuláshoz...

Használtok nyelvtanuláshoz könnyített olvasmányokat?

Figyelt kérdés
Ém szeretem őket, de angolon kívül a többi nyelvből nehéz beszerezni őket. Milyen források vannak?
2021. jan. 1. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használok igen.

Miskolcon van egy könyvtár csak idegen nyelvű könyvek számára, onnan szoktam kikölcsönözni őket.

2021. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy párat én is olvastam, de nem igazán jöttek be, nekem olyan bugyuták voltak. Mármint oké persze azért olyan hogy értsd, de én szeretek olvasni :D és azokat a könyveket nem lehetett élvezni. Inkább rászoktam a cikk olvasásra meg a könnyedebb gyerek meg ifjúsági regényekre. Pl a harry pottert tök simán el lehet olvasni angolul mert elég könnyű a szókincse.
2021. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2021. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

nem, engem kiidegelnek. nyelvtanuló vagyok nem fogyatékos.

képregényt, magazin, újságot szeretek olvasni. a libri amúgy forgalmaz németet meg néha franciát is. (a többi nyelvet nem beszélem) de külföldi kiadótól is r4endelhetsz, sokan postáznak európa-szerte.

2021. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!