Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalon érdemes japán...

Milyen oldalon érdemes japán levelezőtársakat keresni?

Figyelt kérdés

Japánul tanulok és szeretnék levelezőtársat, hogy fejleszteni tudjam a tudásom. Melyik oldalon/oldalakon találok legnagyobb eséllyek társat. Sajnos azt olvasom, hogy a legtöbbeknek nem írnak vissza, szóval nem tudom, hol keressek. Nyílván olyat nehéz lenne találni aki japán és magyart akar tanulni de hátha van aki csak ismerkedni szeretne vagy csak segíteni stb...


18/f



2021. jan. 4. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
HelloTalk, de tényleg ne legyenek nagyon az elvárásaid, ha nem tudod tartani beszélgetés szintjét japánul, akkor egy két mondatnál vége, ők meg általában angolul nem tudják tartani.
2021. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dornstadter ***** válasza:
100%

Én ezt az oldalt ajánlom.

[link]


Annó én is a nyelvgyakorlás miatt kezdtem el használni. Nagyon sok japán levelezőtársam volt innét és feleségemet is ezen keresztül ismertem meg. :)

Elég akár csak feliratkozni a hírlevelükre. Rendszeres jön majd tőlük email, amiben mindig van egy rakás ember bemutakozással és elérhetőséggel. Aki szimpatikus annak tudsz írni.

2021. jan. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tandem alkalmazás.
2021. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!