Frasier mit jelent?

Figyelt kérdés

A Family Guy-ban (s13:e3 legvégén) hallgattam ezt a kifejezést.

Annyira tudtam rájönni a szituációból, hogy ez valamilyen poén akart lenni.

Amikor békülés képpen kezetfognak, az egyik azt mondja „friends” mire a másik kezét fog vele, de ő viccesen azt teszi hozzá hogy „frasier”.

Valaki tudja hogy ez mit jelent?



2021. jan. 7. 02:51
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az egy vezetéknév.
2021. jan. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik arra gondolt, hogy "barátok", a békülés jeleként.

A másik meg ezt értette: [link]

És ez jutott eszébe: [link]

2021. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ohh. Azért reménykedtem, hogy van valami egyszerű fordítása. De akkor utánna nézek a sorozatnak, hátha még használt veszem, mejd egyszer... Valószínűleg akkor jönne átt igazán a vicc, ha részletesen ismerném. De megelégszem a wikipédiával is, nincs kedvem megnézni 11évadot :):):)

(Meg amúgy is, nem sokkal a születésem után ért véget, úgyhogy nem valószínű, hogy valaha is Frazier rajongó ismerőseim lesznek)

2021. jan. 7. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

2-es vagyok. Ha nem jött volna le, egyszerű szójáték. Semmit nem kell megnézned, elég ha tudod, hogy ez két sorozat.

Az egyik békülve mondja hogy "Friends", a másik meg szándékosan félreértve úgy veszi, hogy a kedvenc sorozatát mondta. Ezért erre a másik rávágja, hogy "Frasier", ami valószínűleg meg az ő kedvenc sorozata.

2021. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!