Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Legkésőbb mikor tehetem le...

Legkésőbb mikor tehetem le úgy a nyelvvizsgát, hogy beleszámítson a felvételi pontokba?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani.

Az a lényeg, hogy a feltöltés időpontjáig meglegyen a nyelvvizsgát igazoló papír (és itt a hiánypótlási időszak a lényeg).

Úgy tartják, hogy akár hetekbe is telhet, mire a vizsgától számítva megkapod a papírt, ezért érdemes minél hamarabb letenni a nyelvvizsgát.

2021. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legtöbb helyen szerintem az időpontok mellett írják, hogy megkapod-e addigra a bizonyítványt vagy nem.
2021. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Egyébként tavaly én a marciusira jelentkeztem, de eltolták júniusra és így azt is elfogadták.
2021. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De általában az áprilisi az amit még utoljára elfogadnak
2021. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!