Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szakmás keresztrejtvény angolul?

Szakmás keresztrejtvény angolul?

Figyelt kérdés

Van egy eléggé nehéz keresztrejtvény amin már napok óta töprengek, de nem jutottam sokra, viszont határidőre be kell adjam a megoldását.


Itt található a keresztrejtvény, kicsit bonyolult, kicsit rosszul van szkennelve (nem én csináltam), de remélem látható:

[link]



#angol #keresztrejtvény #szakmák angolul
2021. jan. 13. 13:39
 1/7 chtt ***** válasza:
Abszolút látható, és alig 3-4 perces keresgéléssel még a megoldásokat is megtaláltam. Nem vagyok profi, de szerintem egy ilyen rejtvényhez tananyag is tartozik (tankönyv? miből tanultok?), kizárt dolog, hogy csak úgy az ujjadból kelljen kiszopni a megoldást.
2021. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kép amit a tanár küldött online. Nincs tankönyv, nincs semmi, ez egyetemes anyag.
2021. jan. 13. 14:30
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha megtaláltad, akkor lennél szíves elküldeni? Mert én is kerestem és semmit se találtam.
2021. jan. 13. 14:33
 4/7 chtt ***** válasza:

Akkor semmiképp sem lennék a helyedben.

Szerintem ezek a szavak a megoldás, próbáld megtalálni a helyüket:

agent

broker

dealer

distributor

end-user

retailer

sales rep

wholesaler

2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a nem sok, amire jutottál?
2021. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

agent és dealer volt, amit kitaláltam, de a többit nem.

Köszönöm, sikerült megoldani chtt segítségével. :)

2021. jan. 13. 14:50
 7/7 chtt ***** válasza:
Jók vagyunk. :) Nekem is az a kettő ment segítség nélkül, elsőre. XD
2021. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!