Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Amgolul jól tudó emberek!...

Amgolul jól tudó emberek! Leellenőriznétek nekem a napi rutinom, hogy nyelvtanilag, helyesírásilag helyes-e?

Figyelt kérdés

Daily routine

I get up in the Morning at seven. I wash my face, brush my teeth, and get dressed. I don't have breakfast. After get dressed I go to school. I go to school on foot. The shool start at Quarter to eight. . We have got a day seven or eight lessons. The school finish at two pm. After the school I go to College. In College I have lunch. In the afternoons I study, watch a movie, and listen to music. I have dinner at seven pm. After dinner I have a shower and brush my teeth. I go to bed at eleven pm.

Mindent javítsatok, már csak ha valami nagy betű vagy kicsi, azt is, vagy ha vessző hiányzik, meg ilyeneket. Köszi♡



2021. jan. 13. 21:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
A kollégium az a dorms, amúgy. "After school, I go back to the dorms"...
2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%
A “mostani” bentlakasos az a kollegium, nem? Az meg nem college. Hogy hivjak most magyarul?
2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

College az nem a főiskola?

Dormitory meg a kollégium/bent lakásos suli lakóhelye?


Bocsi, hogy csak betolakodtam ide, de megzavartak a kommentek😅

2021. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Lessons vagy period, only mindegy. Mamar jobban a lesson -t hasznaljak.
2021. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
98%

Köszöntem szépen a lepontozást.


dormitory: a large bedroom for a number of people in a school or institution

dorm: short for dormitory

the dorms/the dormitories: amblokk név az épületre, ahol a szobák vannak. Vagyis kollégium.

2021. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#15,

Ne torodj vele. En irtam eloszor a dormitory-t, kijavitottak. Regen a kollegium foiskola szerb volt, mamar mast jelent. Le-fel pontozas oly midegy, legalabbis nekem.

2021. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*szerb - szeru!!
2021. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! Nagyon sokat segítettetek♡ igen, sokan írtátok, hogy a college-vel hülyeséget írtam, teljesen igazatok van, akkor oda dormitory-t írok. Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek, azoknak meg még jobban, akik leírták az egészet helyesen♡ nem írtam még soha ide kérdést, nem tudtam, hogy ilyen segítő társaság van itt. Jár a felpontozás mindenkinek♡
2021. jan. 13. 22:13
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lessons helyett azt is mondják, hogy classes, de lehet, hogy ez túl amerikai.
2021. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%
Kerdezo! Erre figyelj - I travel by foot vagy mint ahogy irtam, I walk to school.
2021. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!