Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt érettségi tételek?

Angol emelt érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincsenek valakinek emelt angol kidolgozott érettségi tételei?

Köszönöm előre! :)



2021. jan. 18. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emelt angolra nincsenek tételek, témakörök vannak. Én tavaly emelteztem, előrehozottan; szóval nekem szóbelim is volt. Nem nagy dolog, nem kell hozzá előzetes tudás, általános szókincsen kívül.
2021. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, az lemaradt, hogy 100%-os lett a szóbelim, pedig előttem mindenki szitkozódott, hogy "megszívatták őket" és bárcsak nem tették volna le előrehozottan és yada-yada, közben pedig én úgy teljesítettem nagyon jól, hogy át sem néztem a kötelező témákat. Persze ez nem azt jelenti, hogy te ne készülj - de egy B2 feletti tudással (én C1-es "tudással" mentem) simán hozod a maximumot, ne parázz rá. Témakörök magolása helyett inkább beszélgess angolul másokkal.
2021. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 100%os lett a közép szóbelim (előrehozottan tettem le a közepet) és az emelt sem sokkal másabb csak annyi hogy jobban kell figyelned a kifejezesekre es helyes nyelvtani szerkezetekre, nem kell túl bonyolult dolgokat beleképzelni; egy átlagos beszélgetés

Szerintem nem jó ha előre betanulod, csak nézd meg a temakat es fejts ki roluk a velemenyedet amit el tudsz mondani

2021. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egxebkent az 1000 kerdes 1000valasz egy jo konyv erre: sok tipp es szokincsbovito is
2021. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De én is most megyek májusban emeltre egyébként és én igy készülök
2021. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd az 1000 kérdés 1000 választ, ez egy kicsit olyan mintha lenne emeltre egy csomó kidolgozott tétel pedig nincs. Mondjuk még emellett a könyv mellett is érhet meglepetés mert kb bármit kerdezhetnek.
2021. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!