Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes, vagy hogy lenne helyes?

Helyes, vagy hogy lenne helyes?

Figyelt kérdés

"""I think I’m really enthusiastic and I try to do well in everything, learn well. Én úgy gondolom igazán lelkes vagyok, és próbálok mindenben jól teljesíteni,jól tanulni. """



"""I love being a student. I am learning many new things. It feels good to be able to help others learn or otherwise.

Szeretek diák lenni. Sok új dolgot tanulok. Jó érzés ha tudok másoknak segíteni a tanulásban vagy másban."""



"" "I find the teacher-student relationship variable. Every teacher treats us differently. Many are strict but that’s good because that’s how students learn at least.

Én változónak találom a tanár-diák kapcsolat. Minden tanár máshogy kezel minket. Sokan szigorúak de ez jó, mert így legalább tanulnak a diákok."""



I don't do much. In fact studying is quiet is demanding activity for me.On weekends, I go on a trip with my parents. I look series. I like to have time to relax.

Nem sokat csinálok. Valójában a hallgatás csendes tevékenységet jelent számomra.Hétvégenként járok kirándulni a szüleimmel. Sorozatot nézek.



2021. jan. 20. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

1. az a learn well nem kell a végére, nem hangzik jól

2. It feels good to be able to help others in their studies, or in anything else.

3.a variable nem lesz jó ide. Many are strict but that’s good because at least students will learn.

4.In fact studying is quite a demanding activity for me. I watch series

2021. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!