Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga...

Angol középfokú nyelvvizsga vagy emelt érettségi? Melyik olcsóbb , könnyebb ? Pro - kontra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőre kellene a dipolmámhoz egy angol nyelvizsga. Eddig halogattam. MElyiket ajánljátok amelyiket a legkönyebb lerakni sok kihagyás után? Az online dolgok miatt lesz rá időm felkészülni.

Melyikhez van több anyag, amiből készülni lehetM



2021. jan. 23. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Febr 15 a határidő jelentkezni, emelten csak 60%kell elérni egy nyelvizsgához és rengeteg gyakorlo feladat van (2005 óta 33 feltöltött emelt érettségi) tudnék gyakorolni, ígysem árdemesebb? (és egyébként az emelt éretségit is visza fizeti az államkincstár)
2021. febr. 12. 11:25
 12/14 Banna97 ***** válasza:

Emelt érettségit szerintem nem fizetnek vissza.

Én is csináltam és semmi

2021. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én az origot ajánlom
2021. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Milyen az origó nyelvvizsga? Tényleg a legkönnyebb?
2021. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!