Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valamelyikőtöknek tapaszta...

Van valamelyikőtöknek tapasztalata Language Cert B2-es szintű nyelvvizsgával? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, február 6-án vizsgázom, és aki letette ezt a nyelvvizsga típust annak milyen tapasztalatai vannak vele? Hogy megy a vizsga menete? Honnan fogom tudni hogy az irásbeli résznél még mennyi időm van? Amúgy oké, igen elmegyek az adott vizsga helyre ahol meg fogom írni a vizsgát, de honnan fogom tudni hogy milyen terembe kell majd megírnom, meg majd hova kell leülnöm? Szóbeli az egy napon van az írásbelivel? A szóbeli résznél hogy megy a menete a vizsgának? Felszólítanak vagy hogy?

Vagy megkapom mind ezt az infót majd az E-mailben? Lehet hülye kérdések, de tényleg soha életemben nem voltam így vizsgázni, meg ilyen ideges és frusztált vagyok alapjáraton is hogy előre aggódok mindenen ha egy idegen helyre kell menni és csinálni ott valamit.



2021. jan. 24. 16:29
 1/3 anonim válasza:

Szia! En voltam B2-en, azota C1-en is, mindketton at is mentem szerencsere.

Na szoval gondolom komplex vizsgat teszel, eloszor van a listening resz, ott addig tart a vizsga amig megy a magno, utana meg van par perced atvezetni a valaszaidat a valaszlapra.

Ezutan jon az irasbeli resz, az idot max oran tudod nezni, valamennyivel a vege elott szolnia kell (elvileg) a tanarnak hogy ennyi ido van hatra, de ra is kerdezhetsz nála nyugodtan, ha bizonytalan vagy.

A szobelivel kapcsolatban meg az emailben megjelolt idopont elott 30 perccel meg kell jelenned, es ott varsz, es majd szolitanak.

A terembeosztas es minden vizsgaresz idopontja benne van az emailben, meg minden fontos tudnivalo.

A languagecert weboldalan is sok info fent van, oda is nezz fel.

B2en 1-1,5 eve voltam, de tudtommal sok nem valtozott azota.

Ha van meg kerdesed, irj! Sok sikert! :)

2021. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2021. jan. 26. 08:12
 3/3 anonim válasza:
Nincsmit, hajra
2021. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!