Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol komplex...

Felsőfokú angol komplex nyelvvizsga letételében ellátok pár ötlettel, tanáccsal?

Figyelt kérdés

Megvan a középfokú nyelvvizsgám, és a diplomához kell a felsőfok. Nehezen megy a nyelv és tartok a felsőfoktól. Segítenétek tanáccsal, tapasztalattal, javaslattal? Aki tud vmi jó ötletet írnék vele privátban.

A nyelvizsgahelyek közül estleg valamelyiknél könnyebb a vizsga?



2021. jan. 30. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Euroexamet ajánlom, van hozzá 2 felkészítő könyv, meg egy 4 hetes online ingyenes felkészítő, ahol a writingot például javítva visszaküldik.

Igazából a listeninghez és kicsit a speakinghez is használ, ha angolul nézel sorozatokat, felirat nélkül. Writing részhez pedig könyveket érdemes olvasni.

2021. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
En angol felsofokbol ECL-en voltam de még regen, ott nincs nyelvi teszt es forditas, writinghoz lehet hasznalni szotarat, viszont cserebe szerintem az olvasott szovegertes nehez szerintem bar en 16 evesen csinaltam lehet most mar nem tartanam annak.német kozepfokon corvinus nyelvvizsgan voltam ott szerintem az talan a konnyebb nyelvvizsgak kozott van, masoktol is ezt hallottam, szobeli resze is konnyebb volt. De barmit valasztasz akkor annak a vizsgafeladatsorait kell begyakorolni, ajanlom nezz meg tobb nyelvvizsga feladatsort es az erossegeid szerint amelyik a legkonnyebb azt valaszd
2021. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ecl vizsgát ajánlanám, jó könyv van hozzá készülni, nincs sok fajta feladat, használható szótár az esszéhez. Felsőfokon már sokat számít a tájékozottság, így érdemes naprakésznek lenni az aktuális témákban.
2021. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!