Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg az ORIGO nyelvvizsga bizonyítványa?

Figyelt kérdés
Nektek a vizsgától számítva mennyi időbe telt, mire kiállították a bizonyítványt?
2021. febr. 5. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy papír alapút vagy onlinet csináltál. Nekem a papír alapú kb egy hónap volt, de az online kevesebb mint két hét alatt ki lett javítva. (Lehet csak én voltam ilyen szerencsés az online nyelvvizsgával, nem tudom mostanság milyen gyorsan javítják ki, mert én még áprilisban az első ilyen lehetőségnél vizsgáztam)
2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onlinet csináltam, már tudom is az eredményt vagy 2 hete, a bizonyítvány érdekelne, hogy mikor kapom kézhez. Elvileg gyorsabban kiállítják, ha lemondok a felülvizsgálatról, ezt meg is tettem, de nem tudom, mihez viszonyítva gyorsabb.
2021. febr. 5. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az ugyanannyi idő mint a simánál szerintem. Mármint nekem mindkét esetben kb egy hónap volt ha jól emlékszem. Azt sajnos nem nagyon lehet meggyorsítani.
2021. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hónappal lehet számolni.
2021. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!