Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingóval meglehet tanulni...

A Duolingóval meglehet tanulni tökéletesen angolul?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak ezt használja angol tanuláshoz, és mindennap sokat használja akkor így megfog tanulni folyékonyan angolul?

2021. febr. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Alapfokon fog tudni.
2021. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Duolingo max egy alapot ad. Ha végigcsinálod az egészet, azzal önmagában még a középfok közelébe sem érsz. (Én végigcsináltam)
2021. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
A Duolingóval meglehet tanulni angolul, de CSAK alapfokon, azaz ettöl még nem fogsz folyékonyan tudni beszélni, ahhoz utána még böven kell tanulni, viszont elindulni jó lehet vele. (Végigcsináltam, tudom!)
2021. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szó tanulásra ajánlom mert sok olyan nyelvani hibát vét amit ha hibásan tanulsz meg a későbbiekben gondod lesz belőle.
2021. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!