Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud kínaiul? Le kellene...

Kkicsii kérdése:

Valaki tud kínaiul? Le kellene fordítani egy szöveget.

Figyelt kérdés
Kínai írással van írva egy szöveg, tudna valaki segíteni lefordítani? Üzenetben küldöm a képet.

2021. febr. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
gogle.hu-----fordító
2021. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ismerném a kínai karakterek leírását, valószínűleg be tudnám írni google fordítóba is és nem kértem volna segítséget itt. De köszi. :)
2021. febr. 19. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem rosszindulatból írtam, de milyen kép az amit el bírsz üzenetben küldeni, de nem bírod képernyőképpel vagy másolással fordítóba beilleszteni??
2021. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: és melyik fordító tud jpeg-ből olvasni??
2021. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A google fordító tud képről is fordítani,legalábbis a telefonos alkalmazás.
2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ATYAÉG! [link]

És még ezer más lehetőség!!!

2021. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én sem rosszból bocsi :)

Értem amit írtál, de sajnos nem ismerte fel a képkereső sem a szöveget a képen :(

2021. febr. 19. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Köszönöm #5-ös! #1-es és 6-os válaszoló vagyok, hatvan éves, és ezek okoskodnak és beszélnek és lepontoznak a mai világban?????? Mi lett volna veletek ezelőtt40-50 évvel ha ma is feladja a leckét egy olyan semmiség amiben ti felnőttetek mégsem bírtok megoldani semmit?
2021. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!