Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán mennyi ideig...

Nyelvvizsgán mennyi ideig húznak egy részt ha nem tudom?

Figyelt kérdés
Megpróbálom azért,de sajnos nem jól csináltam,így megiszom a levét a szóbeli résznél..Hétfőn vizsgázom,nem tudom a tételeket,úgy hogy az a rész kb kilőve,emiatt ha esetleg olyan téma lenne amiről végképp kevés minden jut eszembe,akkor hány percig várnak?
2021. febr. 20. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tételeket amúgysem úgy kell mondani,mint egy megtanult verset.

Ha nem vagy jártas a húzott témában, javasolnám,hogy ezt mondd is ki,hogy huu, ez igazából távol áll tőlem/ nem szoktam ezzel foglalkozi stb,de szerintem ...és mondasz pár szót, ami általános.

Emellett,ha a témát eltudod vinni más felé,az is jó lehet. Pl: téma az étkezés, de te nem tudod, úgyhogy elviszed a piknik felé,beszélsz arról meg a kirándulásról a kutyáddal.

Csak egy tipp.

Szoktak egyébként segíteni kérdésekkel, rávezetnek.

Ha olyan a téma, addig esetleg nézz meg ahhoz kapcsolódó filmet.

2021. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönööm!! Ezek nagyon jó tippek,és gondolkodtam is,mert valahogy persze meg szeretném próbálni,csak így valószínű nem lesz olyan folytonos,mert pl nehéz téma szavak terén (német) a környezetvédelem és az egészség/betegség téma,ezektől úgy nagyon tartok. Meg tudom lesznek képek is,csak attól tartok,hogy nem jutnak eszembe szavak,mert a tételeket már nem tudom/tudtam megtanulni.
2021. febr. 20. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!