Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szintű nyelvtanfolyamra...

Milyen szintű nyelvtanfolyamra jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Két félévet tanultam az egyetemen kínait szabválként (utoljára a tavalyi tavaszi félévben), van egy HSK1 vizsgám. Most szeretnék nyelvtanfolyamra járni és az ELTE Konfuciusz Intézet nyelvtanfolyamait néztem ki, ahol szintenként külön-külön modulok vannak (pl. van egy ismerkedő tanfolyam, egy A1.1, A1.2 és így tovább). Először úgy voltam vele, hogy elkezdem a legelejéről, mert legalább ismétlek egy kicsit, úgyis más könyvből tanultam, lehet felejtettem is stb., de egy modul 1 hónapos. Ez így picit soknak tűnik nekem, mert az alapok elviekben megvannak és több hónap lenne mire eljutnék oda, ahol most tartok. Nem tudom, hogy pontosan mi is tartozik az egyes modulokba és a tankönyvet sem láttam még, ez alapján talán könnyebb lenne választani. Szóval a kérdés az, hogy kezdjem az elejéről (az ismerkedősön vagy A1.1-en) vagy pedig kezdjek az A2-es tanfolyamokkal, mert a HSK1 már megvan és akkor készülhetek a HSK2-re?
2021. febr. 20. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne kezdd az elején. A szintekről meg érdeklődj az iskolában, biztos adnak egy tantervet.
2021. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!