Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes ez az angol szöveg?

Helyes ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés
At the last night i don't turned off the Netflixen before i went to sleep. The last episode what i saw was the 3rd. At the morning after 4-5 hour, i watched the 2nd episode of the 5th season.

2021. márc. 1. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10: Rosszul gondolod. A kérdés nem is erre vonatkozott, ez eddig is egyértelmű volt. Az a kérdés, hogy reggel csak láttad, hogy már a sokadik rész megy (ekkor a saw-t kellett volna használnod), vagy ott ragadtál előtte és meg is nézted (ekkor helyes a watched, amit írtál).
2021. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az estinél azért írtam hogy saw, hiszen azt már inkább csak láttam, nem figyeltem aktívan a cselekményt. A reggelnél pedig mivel már felébredtem, inkább igaz az hogy watch.
2021. márc. 1. 15:01
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Ha azt írod, hogy saw, akkor te azt a részt végignézted, ami azt sugallja, hogy figyeltél is rá. Én ahelyett inkább folyamatos múltat használnék, abból nem következik, hogy végignézted-e vagy belealudtál-e, csak az, hogy nézted.

Last night I didn't turn off Netflix when I fell asleep. Episode 3 was the last one I was watching. In the morning, some 4 or 5 hours later, episode 2 of season 5 was already playing, so I watched that episode.

2021. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!