Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tőletek mit kérdeztek angol...

Tőletek mit kérdeztek angol B2-es szóbeli nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Konkrét kérdéseknek jobban örülnék minthogy "Há' de fenn van a honlapon a témalista!".

2021. márc. 2. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Pedig nem fogsz konkrét kérdéseket kapni, maximum feladattípusokat.
2021. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kötetlen beszélgetésnél:

-hova járok suliba, szeretem-e

-mivel járok suliba

-aznap mit ettem, mi a kedvenc reggelim

-kivel és mivel mentem aznap

-tervek a nap hátralévő részében

Képleírás:

-múzeumi kép vagy egy utca kép (háttérben felhőkarcoló, fókuszban járókelők, kisebb boltok, utca zenészek, kutyák)

Szitura nem emlékszem, de valamilyen kávéházas dolog volt.

2021. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az EuroExam-nél ilyen volt:

A kötetlen beszélgetés résznél tőlem is ugyanazt kérdezték mint az előttem válaszolótól, hova járok suliba/hol lakom/mivel járok be iskolába stb, inkább a te életed a kérdés. Ha olyan nyelvvizsgára mész, ahol egy másik vizsgázóval kell beszélgetni és feladatokat megoldani, akkor vele kell beszélgetned kicsit, hogy megismerjétek egymást.

Képleírás egy képregény volt, ahol egy gördeszkás rajz sorozat volt, aminek ha jól emlékszem az volt a lényege, hogy 2 csapat gyerek megismerkedett a parkban, meg volt ilyen védősisak vásárlós rész is, nem nagyon emlékszem már, de egyszerű volt, elmondtad mit látsz, nem vészes.

A szituáció az volt, hogy képzeljem el, hogy egy barátnőmmel/barátommal megyek vásárolni, és hogy kinéz egy ruhát, de nem igazán áll neki jól. El kellett mondanom, hogy pl.: nem megy a szeme színéhez és nem emeli ki a szép alakját stb ami eszedbe jut, hogy magyarul mit mondanál.

Azután volt egy közös (párral) történő beszélgetés, ahol a házasságra adott ajándékokról kellett beszélni, hogy mit tartunk megfelelő ajándéknak egy "friss", fiatal párnak.


Remélem segítettem!

2021. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!