Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet az interneten...

Hol lehet az interneten oroszul tanulni?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan oldalakat mondani ( az ingyenesek előnyben, nyilván) amikben lehet oroszul tanulni? Olyan félét mint például az e-egyetem, csak sajnos ott pont nincs orosz. A duolingó fajták nem jók, igazi oktatás kell nyelvtani magyarázatokkal stb. A nyelv lehetőleg magyar legyen

2021. márc. 2. 22:29
 1/1 GretaThunberg ***** válasza:
Russianlessons, masterrussian, én ezeket ismerem. Duolingo meg azért lenne jó mert könnyen tudsz vele haladni, szerezni egy alap szókincset, plusz látod ezeket a szavakat szövegben. A nyelvtanból szerintem elég az a minimális ami ott van. Az orosznál amúgy is nagyon nehéz a nyelvtan, nem éri meg vele sokat foglalkozni. Előbb inkább beszélni (és érteni) tanulj meg.
2021. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!