Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvi középszintű érettségi...

Nyelvi középszintű érettségi íráskészség részénél még elfogadják, ha a pontozott sorokon túl írok?

Figyelt kérdés
Gondolom volt már valaki, akinek nem fért ki a megadott helyre a levele. Figyelembe vették amit azon túl írtál, vagy nem?

2021. márc. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Jujj ez engem is érdekelne! Az első levelet képtelenség annyi sorba belesűríteni az én írásommal
2021. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig a terjedelem annyi, ami kell, nem baj, ha túlnyúlsz. Pont ezért adnak pl. pótlapot is.
2021. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy arról írj, amiről szó van, az nem baj, ha kicsit nagyobb betűkkel, többet írsz. Én pl. csodás elmélkedést rittyentettem anno emelten, de eltértem a tárgytól. Szóval ha nyaralásról kell képeslapot küldened, akkor lehetőleg ne kezdj vadul ecsetelni arról, hogy hányszor kell megetetni egy nap a macskádat.
2021. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A terjedelmét nézik, szóval nem baj, ha túlmész a pontokon, de arra ügyelj, hogy a megadott szószámot ne lépd túl. Sajnos már nem emlékszem hány % után (talán 10%, de nem vagyok benne biztos), de egy ponton viszont ezért a túllépésért már pontot vonnak le.
2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 22. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!