Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fejlesztése otthon?

Angol fejlesztése otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni jobban angolul. A bátyám aki magától tanult meg azt mondta, hogy sotozatokból, zenékből filmekből, játékokból tanult meg. Én is tudok valamennyit csak ő azt a részletet kihagyta, hogy 5-6-7-8 évfolyamba járt angolra mert egyébként németet tanítanak alapból a suliba. Én sulit váltok és átmegyek szeptembertől egy másik középsuliba de ott már angolt akarok tanulni. Sorozatot felirattal nézem. Videójátékokkal nem játszom és filmet általába magyar szinkronnal nézek. De zenébe csak egy magyar bandát halgatok és a többi mind angol és így úgy megértem. A duolingo segíthet rajtam? Hogy könnyebben tanulja és egy alap szintet elérjek. Illetve mi más segíthet?
2021. márc. 31. 11:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Valamennyire tudok alapból csak még fel se tudom mérni mennyire vagyok jó angolból
2021. márc. 31. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!