Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan olasz vagy német sorozat...

Olyan olasz vagy német sorozat, mint a Jóban rosszban vagy Barátok közt, ami könnyen elérhető a neten?

Figyelt kérdés

Most láttam, hogy valaki a Barátok közttel tanul magyarul és én is tök jó ötletnek tartom. Olaszul csak nagyon rövid sorozatokat találtam (igaz, még csak netflixen néztem), németül meg még nem kerestem.

Olyan is jó, ami megtalálható valamelyik torrent oldalon.

Amúgy a két példát csakis a hossza miatt hoztam fel, amúgy bármilyen műfajú sorozat jöhet, ami hosszú.

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2021. márc. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
EXTRA-Auf deutsch
2021. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnének olasz sorozazok ha találsz valamit :)

Én a Luna Nerát néztem végig, az nagyon tetszett, megneztem a perfetti sconosciutit, az is jó volt. A Babyt regen elkezdtrm de nem fejeztem be, most pedig a Summetz nézem.

2021. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!