Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen online felületeket...

Milyen online felületeket használtok HOLLAND nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha tanulnék, biztos Duolingóval kezdenék, egy jó alapszókincs és nyelvtan meglesz vele. Ha az megva, illetve már mellette is néznék holland nyelvű videókat yt-n.
2021. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Duolingo-t semmiképpen nem ajánlom, vannak sokkal jobb applikációk nyelvtanulásra (Memrise, Beelinguapp, Bluebird), valamint van egy "Easy Languages" YouTube csatorna, aminek vannak holland adásai, az is sokat segíthet. Ezen kívül, ha könyvet is keresel én mindenképpen a Pons tankönyvcsalád könyveit ajánlom.
2021. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm. A DuoLingo-t elkezdtem, mellette könyv. Online felületen a YouTube ami eddig bejött.
2021. ápr. 2. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Easy languages is jó, amúgy egyértelműen Duolingo-t ajánlom én is!!!
2021. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!