Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e itt olyan közületek,...

Van-e itt olyan közületek, akinek vannak kidolgozott origo b2 angol tételei, esetleg szituációs feladatai, és meg is osztaná velem?

Figyelt kérdés

Kérem olyan írjon, akinek sikerült is a tételeivel a beszédkészséget teljesítenie(hálás lennék, ha azt is leírná hány % volt) Szívesen várok tapasztalatokat is a vizsga ezen részével kapcsolatban.

Köszönöm



2021. ápr. 1. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez jo! 😄

Passzolja at valaki a munkajat, de tokeletes legyen.

Ha tudsz angolul, ha hibasat is kapsz, ki tudnad javitani, ugyi?

2021. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Én is megdolgoztam érte, egész nyáron tanultam! Te is szenvedj meg a nyelvvizsgáért
2021. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Én is, én is szeretném.... 😬
2021. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

1 és főleg a 2 válaszoló tipikus magyar :D

Ha te szenvedtél, akkor más is szenvedjen mi? Nektek kicsit sem lesz rosszabb vagy jobb, ha segítetek neki és elkülditek a tételeket.

Max tudtok segíteni egy feltehetően mostani érettségizőnek, de tudom Magyarországon segíteni a másiknak képtelenség.


Kérdező próbálj meg facebook-on keresni valami csoportot, biztos van ilyesmire, vagy ha nem, akkor a "Kidolgozott érettségi tételek" facebook csoportban próbálj írni egy posztot, de ez a csoport ugye nem feltétlenül ezért van, viszont egy próbát megér.

2021. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4,

Ha kerdezo tud angolul, minek teteleket “kidolgozni “?

Es azt mind be akarja magolni? Nem fog az menni neki.

Amugy ha Nagyon raersz, segits embertarsadon, “dolgozz ki” neki par tetelt.

2021. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amugy ha kerdezonk egy kicsit okosabb lenne, beirja a google-be a tema nevet, es tele van “tetelekkel kidolgozva “.

Ja, az munka lenne? Sorry!

2021. ápr. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megbántam, hogy kiírtam ezt a kérdést! Sok a rosszindulatú ember! Közlöm, hogy vannak tételeim, sokat dolgoztam velük, tehát nem potyázni akarok! Annyit szerettem volna, hogy összehasonlítsam az enyémeket egy olyannal,amellyekkwl már vki sikeresen levizsgázott, ugyanis nem sikerül túllendülnöm a szóbeli részen. Nem vagyok béna, mielőtt vki rosszmájúan közölné, mivel az írásbeli elsőre megett. De már tárgytalan a kérésem,találtam a nyelvvizsga központ általi jól használható anyagokat.
2021. ápr. 21. 07:11
 8/9 A kérdező kommentje:
* meglett
2021. ápr. 21. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Dolgozd ki magad, sokkal többet tanulsz vele, mintha másét próbálnád magolni, ezt nem rosszból írom, de érettségin is meglátszott, hogy ki kapott innen-onnan kész tételt, és ki az, aki rászánta, leült, és maga foglalkozott vele.
2021. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!