Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol szótárakat...

Milyen angol szótárakat ajánlanátok nyelvvizsgához? Nekem volt egy grimm angol-magyar, magyar-angol tanulószótárom de valahogy nem vált be. Érettségikor azt használtam, azóta hozzá sem nyúltam. Olyanokat keresek amikben van levélminta.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgázóként már felejtős az angol-magyar szótár. Egynyelvű angolt keress.
2021. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen nyelvvizsgát csinálsz, de a legtöbbre tematikus szótárat sem vihetsz be, nemhogy levélmintát... (a grimm tanulót se feltétlenül engedik, ellenőrizd hogy viheted-e)
2021. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Origó nyelvvizsgát szeretnék tenni, nekem többen ajánlottak olyan szótárakat amiben van levélminta illetve két nyelvű és bevihették.
2021. ápr. 3. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez, mert ên is Origo nyelvvizsgára mennék
2021. ápr. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
De mi a frászért nem a vizsgaközpont honlapján nézitek meg, hogy ott mit írnak? "Az írásbeli vizsgán kereskedelmi forgalomban kapható egy- vagy kétnyelvű nyomtatott szótár használható. Szótárnál speciálisabb kiadványok, tematikus szótárak, az írásbeli vizsgán nem használhatóak."
2021. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan tettem fel a kérdést, a választ is hasonló hangnemben várom.
2021. ápr. 4. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Megkaptad a választ, nem? Arról egy szót sem ejtesz. :D Eléggé ellentmondásos, hogy a stílust kifogásolod, én meg nem kifogásolom, hogy nem köszönted meg a választ...
2021. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem fogok elkezdeni vitatkozni veled. Te kezdted a mondatot felháborodva. Mindenki normálisan adott választ, neked nehezedre esett.
2021. ápr. 4. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
5ös, ha már ilyen szépen kifejtetted tehetnél fel konkrét példát is. Köszi.
2021. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!