Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez miért lehet ? (angol)

Ez miért lehet ? (angol)

Figyelt kérdés
Szóval ha beszélek, akkor szerintem egészen jó kiejtésem van, de amikor hangosan kell olvasni akkor az én véleményem szerint katasztrófa az egész, legalább is ahogyan én hallom magamat.

2021. ápr. 14. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem gyakoroltad eleget.
2021. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami, hisz az iskolán kivül sehol máshol nem kell ezt csinálni :D
2021. ápr. 14. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert amúgy is karasztrófa a kiejtésed, vagy azért mert a szavak leírt alakja megzavar. Hogy ezt kiderítsd, vedd fel a spontán beszédedet telefonra és hallgasd vissza, akkor kiderül, tényleg jó-e amúgy a kiejtésed. Mindkét esetben a gyakorlás a megoldás, csak mást kell persze gyakorlonod és máshogyan.
2021. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent kulon kell egtanulni. Valoszinuleg nem olvastal hosszabb szovegeket angolul tul gyakran
2021. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!