Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni németből a B2-es(kozepszintu) nemet nyelvvizsgára heti 1×korepetalassal/felkeszitovel?

Figyelt kérdés

Nem megy a legjobban a német,mert rossz volt az oktatás az altalanos sulimban! A szavakat konnyen megtanulom,viszont a nyelvtani reszekkel van azert jopar elmaradas...

Hany szazalektol adjak meg a nyelvvizsgat es hogy mukodik ez?

Koszonom a valaszokat:)



2021. ápr. 15. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem siman meglehet csinalni, kozepszintun olyan temak vannak, mint szabadido, csalad, termeszet korulottunk stb stb, nyugodtan vagj bele, nem kell annyira parazni, a tanarok jobban megijesztenek ezzel az egesz folyamattal, mint amilyen onmagaban az erettsegi... Amikor ott vagy a tanarral nem az lesz a celja, hogy lehuzzon, meg ha el is akadsz valahol, nem fog azert megbuktatni😅 hat ugy tudom legalabb 25% megkell lenni? De ebben nem vagyok biztos, mindenkeppen torekedj a leheto legjobb eredmenyre😁

2021. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 ev alatt ... kell keresni egy hozzad hasonlo valakit aki jol beszel nemetul es el kell kuldeni vizsgazni magad helyett :)))
2021. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érettségi évben döntöttem el, hogy emelt érettségit akarok a nyelvből, előtte nem sokat tanultunk órán

Jelenleg azt tudom mondani, az írásbeli határozottan teljesíthető ennyi idő alatt, a szóbelire jobban rá kell feküdni (úgyhogy nekem idén pont mázlim van, ha minden igaz)

Az határozottan segít, ha találsz valakit, akivel el tudtok beszélgetni

2021. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!