Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez még létezik?(Emelt érettség...

Ez még létezik?(Emelt érettségi díjának visszatérítése)

Figyelt kérdés

"Az első sikeres nyelvvizsga és az első emelt szintű idegen nyelvből tett érettségi vizsga díjához nyújtott támogatás iránti eljárás"

( [link]


Most lesz az első emelt szintű érettségim angol nyelvből, illetve nem tudom, hogy ez még aktív dolog?

Mi minősül sikeresnek csak a 60% és kész? Érettséginek a teljes díját visszafizetik?



2021. ápr. 21. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem akkor igen ha még nincs nyilvvizsgád! Ha 60+ra irod, akkor azzal egyenerteku lesz az erettsegid, ezert kapnad vissza az arat
2021. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az emelt szintű idegen nyelvi érettségi vizsga alapján a támogatás azoknak a személyeknek jár, akik a vizsgát térítési díj ellenében tették le."

Tehát akkor kapod vissza az árát, ha fizettél az érettségiért, például azért, mert nem az iskolai tanulmányaid alatt, hanem azok után tervezed megcsinálni.

2021. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy ha újraérettségizel (egy emelt 40ezer ft körül van), mert egyszer már érettségiztél és nem sikerült és megvan a 60% akkor visszakapod a pénzed.


De ezt is csak abban az esetben kapod vissza ha még nincs nyelvvizsgád.

2021. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
#1 vagyok, miért lettem lepontozva?😅
2021. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor jó, mert még nincs nyelvvizsgám.


1# Nem tudom én most felpontoztalak.

2021. ápr. 21. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!