Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nekiállok a New Headway...

Ha nekiállok a New Headway három kötetét tanulni a Elementary, Pre-intermediate és a Upper intermediate melyik milyen erősségű nyelvtudásnak felelnek meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tavaly augusztusban vizsgáztam Euroexam egynyelvű angol nyelvvizsgán és a Pre-Intermediate és Upper Intermediate könyvekből tanultam, ígyis "csak" 65% lett, Ezt a könyvcsaládot csak ajánlani tudom, de szerintem mást is olvasgass azért!


19/F

2010. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középfokú nyelvízgát tettél? És teljesen betanultad a két könyvet?
2010. aug. 22. 20:50
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha nyelvvizsgát szeretnél tenni (középfokút) akkor az Elementary és pre-intermediate után kezdj el valami szókincsbővítő könyvet, amiben a nyelvvizsga témakörök vannak kidolgozva szószedettel(pl: 1000 kérdés 1000 válasz) és azokat tanuld inkább. Utána pedig kezdj el nyelvvizsgafeladatokat megoldani valamilyen felkészítő könyvből. A Headway jó, de csak a szükséges nyelvtani részeket tudod belőle megtanulni és alkalmazni. Szókincse kevés, de mindenesetre szép és érdekes témák vannak benne.

Sok sikert!

Üdv:

egy nyelvvizsgáztató

2010. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és tanácsodat
2010. aug. 22. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elementary A2, azzal nem sokra mész, a pre B1, alapfok, az int. után vizsgafelkészüléssel lehet középfokot (B2) tenni, az upper átmenet a közép és a felső (C1) között.
2010. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló vagyok:


Nem, dehogyis tanultam be a könyvet! :D


A leckék feladatait megoldottam, nyelvtani részt átnéztem Dohár Péter Kis angol nyelvtan c. könyvéből. A munkafüzetet kitöltöttem, a dolgozatfüzetet is megoldottam. Listening sajnos nem volt, úgyhogy azt youtube-bal próbáltam megoldani. A szószedetet kinyomtattam és kézzel kiszótáraztam és néha unalmamban forgattam, de nem magoltam be, szerintem te sem tedd.


Szélesítsd a látóköröd, de ne magolj. Nekem sem elsőre ment, de nem lehetetlen... :)


19/F

2010. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És a megoldások hogy sikerültek?

Gondolom nem teljesen tökéletesen hiszen csak 65%-ot értél el vagy tévedek?

2010. aug. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!