Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tudná nekem az alábbi...

Valaki tudná nekem az alábbi kérdést fordítani magyarra? "зто если что куда мне путь держать?"

Figyelt kérdés
Orosz levelezőtársnak írtam, jöjjön el Magyarországra, és nem egészen értem a kérdést...

2021. máj. 2. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolj: [link]
2021. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 2. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
google translate! Bármilyen nyelvre lefordítja neked....
2021. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor hova menjek?
2021. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék #3, itt van a google fordító eredménye: "

akkor ha bármi, akkor hol tartanom az utamat"

2021. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Na pont emiatt offoltam a google-t 😄
2021. máj. 2. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért ajánlottam a DeepL-t, mert sokkal jobb minőségű fordítást nyújt, mint a Google Translate. :) Én már egy ideje át is álltam rá. Amikor a kollégáknak írok angolul, a biztonság kedvéért néha ezzel fordítom vissza magyarra a mondataimat elküldés előtt. De kipróbáltam egy részlettel egy angol nyelvű regényből is, amit épp olvasok, és teljesen jó fordítást adott rá magyarul.
2021. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chtt ***** válasza:
100%

Csak érdekességnek, ha "z" helyett "e"-vel kezded a mondatot, ahogy illik oroszoknál. :)

[link] (és angolul: Where should I go if anything? -- minden elismerésem a deepl-é, mert én ezzel az "eto jeszli sto"-val nem tudtam vón mit kezdeni:))

2021. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal jobb mint a google és pontos is. Köszönöm az ajánlást! Angol az nagyon jól megy, csak az illető nem tud igazán angolul.
2021. máj. 2. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!