Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgan van...

Melyik nyelvvizsgan van könnyű hallásértés?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene a nyelvvizsga, de a hallásértés megy a leggyengébben. Hol a legkönnyebb a hallásértés rész?

TársalKODÓn és Origon se sikerüknek a gyakorlófeladatok.



2021. máj. 9. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hallásértés általában mindenhol azonos, nem tudok olyat mondani, ahol kifejezetten könnyű.

Gyakorolni viszont tudsz, úgy, hogy ha legközelebb filmet nézel angolul nézd és maximum angol feliratot kapcsolj alá.

2021. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, hogy Euroexamra ne menj, mert nagyon nehéz az angol B2 hallásértés.
2021. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Sokat kell angolul hallgatni dolgokat. Például a nyelvtankönyvek CD hang anyagát. Én is a hallás részét érzem a legnehezebbnek.
2021. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!