Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Angolul szeretnék még tanulni szinte a nullàrol

De csak itthon tudok tanulni

tanár nélkül

És ha lehetséges szerintetek mennyi idő kb.



2021. máj. 15. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha szorgalmas vagy, meglehet. Pláne, hogy az angol nem olyan bonyolult nyelv, mármint a nyelvtan. Szóval érted, nem olyan ragozós, mint pl. a magyar, meg ilyesmi, mert az olyan nyelveket nyilván nehezebb megtanulni, de az angol könnyebb. Az angolban max. ami nehezebb lehet, az a kiejtés. De igazából szerintem meg lehet tanulni otthon, főleg ha már jobban belejössz, és már tudsz sorozatokat, filmeket is nézni angolul, az mind hatalmas segítség lesz. Az pedig, hogy mennyi idő... Jó kérdés. Most szerintem alapból a nyelvtanulás az egy örökös folyamat. Szóval most érted, nyelvvizsgában a legfelső szint a C1-C2, de szerintem attól még, hogy eléred azt a szintet, még rengeteg dolog van, amit még mindig nem tudsz. Szóval na, szerintem ez egy örökös folyamat. De ha a megtanulást úgy érted, hogy egy olyan szintet akarsz elérni, amivel már tudsz bárhol boldogulni... jó kérdés. Nem tudom. Nem is merek semmit se mondani, nem akarok hülyeséget mondani, mivel habár én tudok úgy ahogy angolul, de nem otthon tanultam, hanem én általános iskolától kezdve középiskola végéig, ahol voltak intenzívebb és kevésbé intenzív angol óráim, szóval most na. De ha ráfekszel, és komolyan tanulod, szerintem simán megtudsz tanulni angolul otthon.
2021. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvtan úgy C1-től kezd bonyolult lenni.
2021. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2.!Mire valaki C1-re eljut, már minden nyelvtani részt ismer---nyelvtanár vagyok!
2021. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem ha becsületesen napi 1 órát tanulod akkor a felsőfok C1 meglehet 8-10 éven belűl. De van egy ismerősőm aki 3-4 órákat tanúlja az elmondása szerint. Ő így 2-3 évet mondot. Tehát rajtad is sok mulik.
2021. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
#3, add vissza azt a diplomát.
2021. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
5.! Remélem nem Te tartasz igényt rá!
2021. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!