Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van egy tanar lassan 2 eve...

Van egy tanar lassan 2 eve tart orosz orat 1000ftert am nem nyelvtanar. Keresni akarok mast mert ez felszivodik alig tart orat kozbejon valami es mar elegge aggaszt ez is plusz h 2 eve szarozik mar. Hogy razzam le? Ahol anyukam dolgozik ott tanit.

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 18:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Am magyart tanit csak megvan oroszbol is neki. Pedig mondtam neki h nyaron is szeretnek gxakorolni de ez mar tuti a nyarat tervezi.
2021. jún. 11. 18:25
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Tehát az a probléma, hogy adott anyukád ismerőse, aki tanítgat téged oroszból, de teljesen összevissza időbeosztásban, és le akarod rázni?


Szerintem ha legközelebb időpontot akar megbeszélni, mondd, hogy nem érsz rá, nem tudsz most ezzel foglalkozni. Ha nem zavar a konfrontáció, akkor meg mondd azt, hogy neked ez a hektikus időbeosztás nem fér bele, állandót kerestél inkább.

2021. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy hogy rázd le? Hát kerek perec. Nem lerázni kell, hanem közölni vele, hogy a jövőben nem veszel több órát tőle. Magadtól nem kell magyarázkodni, ha pedig rákérdez, közlöd vele, hogy neked rendszeres fix tanulásra van szükséged, ő pedig ezt nem tudja biztosítani. Nem magyarázkodsz, tényt közölsz.
2021. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Am ma felbukkant azt irtam neki nemtudom hogy alakul a jovohetem elegge kiszamitathatlan es majd jelentkezek ezzel ha ugyvan.
2021. jún. 13. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sumákolni kell. Benne pont az nem tetszik, hogy sumákol, erre te pont ugyanazt csinálod? Így rólad lesz meg a véleménye, nem saját magáról. És később még ugyanúgy megkereshet.
2021. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajj hat majd most tart egy oratazt meglatjuk milesz
2021. jún. 13. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig is ez ment, abból lett eleged. Hogy egy házasságból nehéz kilépni, azt megértem, de hogy egy link magántanártól is ...
2021. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akk h mondjam meg.
2021. jún. 13. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Fehéren-feketén. Te rendszeresen, heti x órában akarsz tanulni, és ezt ő nem tudja nyújtani. Köszönöd az eddigi munkáját, a jövőben nem veszed igénybe.
2021. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mig nemtudom hol kapok allast addig nemtudom mit tegyek. Mert itt egyenlore csak o van orosz tanar vagy mi. A kornyeken nemtudnak fogadni mast csak online geprol. Ezert is vagyok merges.
2021. jún. 13. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!