Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok tanácsokat adni...

Tudnátok tanácsokat adni nyelvtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Románul tanulok, de nagyon nem megy.

2021. jún. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan tanulsz? Miket csinálsz "tanulás" néven? Egyedül csinálod?
2021. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre, még csak szavakat tanultam, "házilag" készített szókártyákkal.
2021. jún. 12. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Minek,tanulsz románul ?
2021. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek, elengedhetetlen.
2021. jún. 12. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Fontos lenne, mert a nyári szünetben meg kéne tanulnom legalább B1 szinten a nyelvet.

Ez egyáltalán lehetséges?

2021. jún. 12. 13:57
 6/7 anonim válasza:

szerintem lehetséges, bár nem tudom, hogy milyen a román nyelv. én olaszul tanultam meg viszonylag rövid idő alatt b2-es szintre. eleinte nagyon nehezen ment, csak szenvedtem tőle, aztán ahogy telt az idő, egyre könnyebbnek éreztem. szerintem fejben dől el, ha nem rossz szájízzel ülsz le tanulni, akkor mehet simán.

bár, a nyelvtan részét nem tudom, hogy magadtól hogyan tudnád elsajátítani, ehhez az én véleményem szerint kéne valami tankönyvet szerválnod

2021. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, nyelvtanból még nem találtam könyvet, de keresek, háziolvasmányt is kaptunk, azt nem tudom, hogy hogyan olvasom el. :(
2021. jún. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!