Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán 1 pont...

Origo nyelvvizsgán 1 pont szükséges, hogy meglegyen a komplex nyelvvizsgám, mik a tapasztalataitok, mennyire gyakran szoktak megadni 1 pontot felülvizsgálatnál?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem szokták megadni.
2021. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más tapasztalata rajtad most nem fog segíteni. Ha lehet indítványozni, vizsgáltasd felül minél hamarabb.
2021. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem olyan mint a kisiskola, hogy "csak úgy" megadják mert jajj csak egy pont hiányzik azon ne bukjon már meg.

A felülvizsgálaton lepontozzák újra. Ha valóban helytelen volt az eredeti pontozás akkor kaphatsz több pontot (kevesebbet is), ha megfelelő volt az eredeti pontozás akkor nem. A felülVIZSGÁLAT ahogy a neve is mutatja arra szolgál, hogy ellenőrizzék, hogy az eredeti javítés megfelelő-e, és nem egy alkudozási lehetőség.

2021. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

3.! Rosszindulatú vagy, nem volt itt szó alkudozásról.

Meg kell próbálni felülvizsgálatot kérni, ehhez joga van. Ott is emberek dolgozhatnak, tévedhetnek is /kevés eséllyel, de igen./

2021. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még senkinek nem adták meg a környezetemben, aki felülvizsgálatot kért. Egyszer 1 pontot adtak valakinek, de neki meg nem volt sorsdöntő, kettő kellett volna. Érdemes megpróbálni, de nem sok jót jósolok. Sajnálom.
2021. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén Origo. Barátnőmnek nem adták meg az egy pontot a komplex némethez hiába lebbezett fel. Nekem úgy volt hogy úgy éreztem elég jól sikerült a nyelvvizsgám(francia komplex) ezért meg is lepődtem hogy egy pont kellett volna ahhoz hogy meglegyen. Fellebbeztünk és kiderült hogy HÁROM ponttal számolták el,ami szerintem egy kicsit sok.. Szóval szerintem egy próbát megér, ha szerencséd van akkor csak elszámolás. Mindenesetre sok sikert!
2021. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!