Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jelentkeztem egy online nyelv...

Jelentkeztem egy online nyelv kurzusra. Befizettem a díját, futár hozta a kódot, de elrontottam a belépést, jelszót kéne változtatnom. A szolgáltató elérhetetlen, levelekre nem válaszol. Vissza szeretném kapni a pénzemet! Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

#német nyelv kurzus
2021. jún. 16. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
🤣🤣🤣
2021. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki ez a szolgáltató konkrétan? Írd le, legyen ez is egy nyomás számukra a szolgáltatásuk javítására.
2021. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A futar elfutott es Te is szaladhatsz a penzed utan, sajnos.


Ugye ez olyan volt, hogy most ma, rogton, nagy kedvezmennyel vedd meg.

A “ futar” a bentfentesuk volt.

2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, sajnos jelentkezett a szolgáltató. Bár ne tette volna! Egy igazi lehúzás, hogy megtévesztő módon hogyan lehet a gyanútlan érdeklődőből jó sok pénzt lehúzni. Mivel tartok tőle, hogy ha itt kiírnám a nevüket, esetleg egy pert akasztok a nyakamba, privátban szivesen megosztom a véleményemet róluk. Én megtanultam, hogy ez volt az utolsó, de tényleg az utolsó, hogy bárminek bedőlők mégegyszer.
2021. jún. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!