Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül feltudnák kèszülni?

Egyedül feltudnák kèszülni?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyelvvizsgázni de sajnos nincs elegendő pénzem magántanárra, egyedül menne szerintetek? Van itt olyan aki egyedül készült fel?


Másrèszt akik voltak nyelvvizsgázni privátban lehet pár kérdésem?


2021. jún. 21. 00:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejetettem leirni közèpfok alatt vagyok
2021. jún. 21. 00:52
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

És magyarból mennyire vagy jó? Feltudnák? Kik tudnák?

A folytatásban is vannak bajok.

2021. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Másrèszt akik voltak nyelvvizsgázni privátban lehet pár kérdésem? - Ez meg milyen mondatszerkezet? Előbb tényleg a magyart kellene még gyakorolnod? A francia ékezetet nekem ráfoghatod a telefonra, de ezt a béna mondatot és a feltudnákot már ne akard kimagyarázni.

Egyébként a kérdésedre a válasz: Lehetséges, de nehezebb.

2021. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Simán fel lehet készülni.Én vettem 4-5 könyvet,filmeket néztem angolul,meg számítógépen játszottam hosszabb kalandjátékokat amikben több a beszéd. Elsőre sikerült a szóbeli is és az írásbeli is. Felesleges magántanárhoz járni,csak pénzkidobás.Sok sikert!
2021. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2/ Persze bele kell kötni de hidegen hagy amit írtál, most nincs kedvem veled tölteni az időt. Vedd úgy ez a kèrdès nem került kiírásra és akkor minden oké. Helló


3/ Kedves nyelvtan tanárnő kérem máshol prèdikáljon, nem ezt kérdeztem, ha ennyire szemet szúr magának, görgessen tovább előre is köszi.


4/ Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

2021. jún. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!