Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki a kedvenc angol (brit) és...

Ki a kedvenc angol (brit) és német videósotok?

Figyelt kérdés
Sok angol és német videóst nézek, kíváncsi vagyok, mások kiket követnek.

2021. júl. 6. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Német videókat egyáltalán nem nézek, a falra tudnék mászni attól a nyelvtől. Angolból pedig (nem csak brit, sőt az nincs is köztük asszem) The Fabrication Series, XF Motorsports, EEVblog, DiodeGoneWild és Tom's Turbo Garage videóit szoktam nézni. Legalábbis most ennyit találtam a YT-on a feliratkozási listámban, akiket szoktam gyakran nézni.
2021. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Német:TommyKay

Angol:Bokoen1

Orosz:Life of Boris

2021. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Hűha, az általam nézett videók 95%-a angol, szóval jó kérdés ki az abszolút kedvenc.

Imádom az ismeretterjesztő csatornákat sokféle témában: Academy of Ideas, Kurzgesagt, LEMMiNO, ColdFusion, Thoughty2, Dan Carlin (történelmi podcastokban utazik, nem igazi videókban), Jake Tran, RealLifeLore, Wendover Productions, exurb1a, Kings and Generals, Isaac Arthur, JCS - Criminal Psychology, stb.

"Horror" csatornákat: MrBallen, Nexpo, Barely Sociable, Nick Crowley

Gamer-csatorna: SovietWomble

Egyéb: Internet Historian

2021. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!