Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsga bizonyítványt...

A nyelvvizsga bizonyítványt mikor postázzák? (BME)

Figyelt kérdés

Májusban nyelvvizsgáztam. Június 21-én derült ki hogy sikeres. (C bizonyítvány)

Valamiért úgy dereng hogy amikor jelentkeztünk még az volt odairva hogy a bizonyítványért fel kell menni Budapestre, de nem vagyok biztos benne, ráadasul mindenki más azt mondja hogy postán küldik.

Általánosságban mennyi idő alatt küldik el? Van aki most vizsgázott és már megkapta? Vagy tényleg fel kell menni Pestre?



2021. júl. 7. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell felmenni Pestre. Kb 1,5 hónap alatt megkaptam a bizit.
2021. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hivatali időben.
2021. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég sikerült a BME-s nyelvvizsga, csak nekem középfokú. Én mivel felvételizek egyetemre és kell a bizonyítvány, írtam a nyelvvizsga központnak, hogy hogy tudnám megkapni hamarabb. Ők azt írták, hogy vagy július 1 délelőtt vagy július 2 délután át lehet venni Pesten. A másik lehetőség, hogy július 28-án fogják feladni postára. Nem is kell mondanom, hogy én inkább felmentem Pestre érte:)

Ui: nem tudom mennyire van különbség a közép és felsőfok javításának ideje között, de nekem az eredmény 26-ra volt kiírva, de szerintem nekem is ilyen 21 körülre ki lett javítva.

2021. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 9. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!