Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Goangollal meg lehet tanulni...

Goangollal meg lehet tanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés

Aki használta, milyen tapasztalatai vannak? Nagyon kevés a pártatlan infó, ez gyanús nekem, szeretek jól utánanézni, mielőtt megveszek valamit.

A saját oldaluk tele van dicsérettel persze, de ez számomra nem mérvadó, nyilván a kritikus hangok ott nem jelenhetnek meg. A próbaleckék amúgy tetszenek, de még nem győztek meg, szívesen venném olyanok véleményét, akik ezzel a módszerrel tanulnak vagy tanultak valaha.


2021. júl. 16. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én B2-> C1 viszonylatban használom (tavaly kezdtem), és nagyon bejön. Kezdőbb szintekről nem tudok nyilatkozni. Az biztos, hogy maga a rendszer profi, annyi online és offline anyaggal, hogy évekig elég. Mivel leginkább az önálló tanulásra épül, ezért a motiváció rendkívül fontos, de ez minden hasonló tanfolyamra igaz. Milyen csomagban gondolkozol?
2021. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nagy csomagot nézegetem, az ingyenes anyag még nem győzött meg teljesen, mert nem lehet teljes egészében csak részleteiben kipróbálni. Kezdőről indulnék, mert bár a szintfelmérő szerint középfokon vagyok XD, de nem tanultam soha, a youtube-ról szedtem fel a jelenlegi szókincsem, beszélni abszolút nem tudok.
2021. júl. 16. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En kedd este rendeltem meg 4 vagy 5 online tanfolyamot, altanfolyamokat rengeteg magyarazat, szokincsnoveles, beegetes stb. Ehez a tanfolyamhoz nem jart konyv, konkretan online az egesz, egyebkent szerda ejfelig hirdették is az akciot. 30 ezer ft volt, amugy eredeti ara valami 114 ezer ha jol emlekszem. Igaz meg nem ert at, mert postai csekken adtam fel nekik a penzt, de remelem mihamarabb kezdhetem is. Tovabba rendeltem mar toluk az igeidok magyar fejjel es a mindennapi angol beszed alap kozepfoku valtozatat. Nagyon hasznos a 3 konyv, en varom az online rendelesem is toluk. Egyebkent az en szintem olyan B1-B2 de felsoszint a cel.
2021. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!