Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német szóbeli B2 nyelvvizsga...

Német szóbeli B2 nyelvvizsga tételeket hol találom meg kidolgozva?

Figyelt kérdés
Köszi!

2021. júl. 18. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Google-ben kismillió találatot kiad a kereső, csak ne úgy keress rá, hogy "pöttyös labda".

Egyébként nem mindegy, hol nyelvvizsgázol, mert nem mindenhol ugyanazok a tételek.

2021. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit ertesz tetelek alatt? Nyelvvizsgan nem igazan vannak tetelek, csak temakorok, es annak a szavai, amiket illik ismerni. Barmelyik konyvesboltba bemesz, vagy akar neten is, vannak b2 nyelvvizsgara felkeszito konyvek, altalaban 20 fejezettel. Azokbol erdemes felkeszulni szo ugyileg.

Pl.

Csalad

Kornyezetvedelem

Sport

Utazas

Ennel pontosabban nem nagyon lehet megadni.

2021. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a sprich einfach b2 könyv jó felkészítő szóbelire
2021. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. júl. 19. 07:18
 5/7 A kérdező kommentje:
#2, Igen, így megtaláltam én is, csak én úgy gondoltam h ezekről a témákról vannak mondatok amik hozzá kapcsolódnak.
2021. júl. 19. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor le kell toltened egy konyvet, vagy pedig megvenni. Ezeket a teteleket nem lehet kidolgozni pl egy-egy oldalban mint erettsegin, mert egy temakorhoz van pl 20 kerdes.

Ajanlom a szines kerdesek es valaszok nemet nyelvbol b2-t, vagy az 1000 Fragen 1000 Antworten b2-t. Ebben a temakorok fejenkent kb 20 kérdéssel es szoszedettel egyutt ki vannak dolgozva, (6-7 soros bekezdeses valaszokkal egyenkent).

2021. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6, Köszönöm!
2021. júl. 19. 13:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!