Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok olyan youtubert/yo...

Ajánlanátok olyan youtubert/youtubereket, akik elmagyarázzák az angol nyelvtant A-tól Z-ig?

Figyelt kérdés

Tegnap és tegnap előtt ezt a videót néztem meg: https://www.youtube.com/watch?v=k4fVZ-EsGKw


A fickó elég érthetően magyarázta el az alapokat és sok hibámat korrigáltam már most, de sajnos nem tér ki mindenre. Van esetleg olyan youtuber aki az alapoktól kezdve a legfelsőbb szintig mindent végig vesz? Angolul is lehet felőlem, mert nagyjából már a nehezebb szövegeket is megértem. Amit linkeltem ott nagyon egyszerűen magyarázott a fickó.


2021. aug. 4. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
könnyen gyorsan angolul anita
2021. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok Anitától jobb (magyar youtubert) ajánlani, csak egy könyvet: Raymond Murphy: English Grammar In Use ezen ha végig mész helyre rak nyelvtanból.


Külföldiből az Oxford youtube csatornáját ajánlom, ott van nagyon sok minden. Pl nyelvvizsgán/érettségin előforduló igaz/hamis/nem szerepel a szövegben "felkészítő" is.

2021. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ehh ahogy nézem fizetős lett, mondjuk az az 1000 Ft nem sok havonta, de nekem nincsen bankkártyám még és a szüleim nem éppen azok, akik online bármit is megvesznek pláne nem olyat, ami kézzel nem fogható :/..

De az a könyv nagyon jónak tűnik, neten fent is van, jó sok gyakorló feladat is van hozzá, azon szerintem akkor végig megyek, köszönöm a tippet!

Majd az Oxfordra is ránézek.

2021. aug. 5. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!