Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyorsan nyelvvizsgára lenne...

Gyorsan nyelvvizsgára lenne szükségem diplomához, mit tudnék leghamarabb megtanulni? Egy írásbeli kene, b2 szóbeli angolom van.

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
B2 írásbeli angol lenne a logikus.
2021. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb és a legkönnyebben megszerezhető?
2021. aug. 12. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
eltörölték a nyelvvizsga-kötelezettséget...
2021. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy törölték. Az csak ebben az évben és tavaly volt a kovid miatt.
2021. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: BME, Corvinus és az Origo nyelvvizsgák feladatait csinálgattam, először BME-re mentem, ott meghúztak. Az Origo könnyebb volt arra váltottam, főleg a szóbeli része. Először meglett a szóbeli és megbuktam az írásbelin az kicsit nehezebb volt. Aztán még tanultam 5 hónapot magántanárral és megint elmentem az Origó komplexre és meglett mindkettő az írásbeli meg a szóbeli is. De egyébként változó kinek mi megy jobban, szerintem több nyelvvizsgának a feladatait is érdemes megnézni és az alapján dönteni, hogy melyiket válaszd. Nekem is a diplomához kellett, 2019 januárjában államvizsgáztam és utána 2019 szeptemberben lett meg a nyelvvizsga és átvehettem végre a diplomát. :)
2021. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Origo könnyebb nyelvvizsga, most nem is jut eszembe ennél egyszerűbb. Viszont közel sem a legjobb, mert pl. csak Magyarországon érvényes.
2021. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!